Stockholm

Landsvägen 50A, 4 tr
172 63 SUNDBYBERG, SWEDEN

Åk kommunalt till oss

Åk till Sundbybergs station. Om du åker pendeltåg eller tunnelbana går du ut mot Landsvägen. När du kommer upp på gatan svänger du direkt vänster, runt hörnet på Pressbyrån. Gå rakt fram längs med Landsvägen några meter och håll utkik uppåt så kommer du snart se ett hus som det står EFFSO på.

Göteborg

Lilla Bommen 1, vån 19
411 04 GÖTEBORG, SWEDEN

Var är du någonstans?

Fyll i var du befinner dig för att få reda på smidigaste vägen till oss

Kontakta Effso

Tveka inte att kontakta oss om du har någon fråga. Du är även välkommen att boka in ett möte med oss.

Telefon (vx): +46 8 440 39 30 | e-mail: info@effso.se | e-mail kandidater: cv@effso.se

Jag vill boka in ett möte

Områdesansvariga

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra områdesansvariga.

Emil Andrén

Head of Recruitment & Interim

Stockholm

0727-15 91 63 emil.andren@effso.se

Johan Emthén

Senior Recruiter

Stockholm

0708-53 63 43 johan.emthen@effso.se

Lou Sjöholm-Mineur

Senior Recruiter

Stockholm

0729-95 93 07 lou.s.mineureffso.se

Cecilia Stenberg

Consultant Manager

Stockholm

0729-95 93 03 cecilia.stenberg@effso.se

Anki Öhrman Olsson

Consultant Manager

Stockholm

0701-41 36 72 anki.ohrman@effso.se

Per Finnhammar

Head of Sales, Partner

Stockholm

0707-62 37 37 per.finnhammar@effso.se

Mattias Hultheimer

CEO, Founding Partner

Stockholm

0708-94 43 00 mattias.hultheimer@effso.se

Nils Lundgren

Vice President, Founding Partner

Stockholm

0707-74 45 51 nils.lundgren@effso.se

Emilia Tell

Partner Sales, Spendency

Stockholm

0702-59 28 84 emilia.tell@effso.se

Johanna Lindahl

Office Manager

Stockholm

0709-44 00 77 johanna.lindahl@effso.se

Mikael Sjölund

EFFSO Entreprenad, Partner

Göteborg

0706-77 15 71 mikael.sjolund@effso.se