Stockholm

Landsvägen 50A, 4 tr
172 63 SUNDBYBERG, SWEDEN

Åk kommunalt till oss

Åk till Sundbybergs station. Om du åker pendeltåg eller tunnelbana går du ut mot Landsvägen. När du kommer upp på gatan svänger du direkt vänster, runt hörnet på Pressbyrån. Gå rakt fram längs med Landsvägen några meter och håll utkik uppåt så kommer du snart se ett hus som det står EFFSO på.

Göteborg

Norra Hamngatan 18, vån 2
411 06 GÖTEBORG, SWEDEN

Malmö

Stora Varvsgatan 6A
211 19 MALMÖ, SWEDEN

Var är du någonstans?

Fyll i var du befinner dig för att få reda på smidigaste vägen till oss

Kontakta EFFSO

Tveka inte att kontakta oss om du har någon fråga. Du är även välkommen att boka in ett möte med oss.

Telefon: +46 8 440 39 30 | e-mail: info@effso.se | Kandidater: Ansökan

Jag vill boka in ett möte

Områdesansvariga

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra områdesansvariga.

Emil Andrén

Head of Recruitment & Interim

Stockholm

+46 727 15 91 63 emil.andren@effso.se

Johan Emthén

Senior Recruiter

Stockholm

+46 708-53 63 43 johan.emthen@effso.se

Cecilia Stenberg

Consultant Manager

Stockholm

+46 729 95 93 03 cecilia.stenberg@effso.se

Anki Öhrman Olsson

Consultant Manager

Stockholm

+46 701 41 36 72 anki.ohrman@effso.se

Per Finnhammar

Head of Sales, Partner

Stockholm

+46 707 62 37 37 per.finnhammar@effso.se

Mattias Hultheimer

CEO, Founding Partner

Stockholm

+46 708 94 43 00 mattias.hultheimer@effso.se

Nils Lundgren

Vice President, Founding Partner

Stockholm

+46 707 74 45 51 nils.lundgren@effso.se

Mikael Sjölund

EFFSO Entreprenad, Partner

Göteborg

+46 706 77 15 71 mikael.sjolund@effso.se
Arsalan Motavaf, Head of consulting EFFSO

Arsalan Motavaf

Head of Consulting

Stockholm

+46 761 39 51 52 arsalan.motavaf@effso.se

Johanna Lindahl

Office Manager

Stockholm

+46 709 44 00 77 johanna.lindahl@effso.se
Philip Rasch, Regionchef Syd EFFSO

Philip Rasch

Regionchef Syd

Malmö

+46 708 501 560 philip.rasch@effso.se
Michèle Sandstedt, Head of Marketing EFFSO

Michèle Sandstedt

Head of Marketing

Stockholm

+46 729 95 93 14 michele.sandstedt@effso.se