Stockholm

Landsvägen 50A, 4 tr
172 63 SUNDBYBERG, SWEDEN

Åk kommunalt till oss

Åk till Sundbybergs station. Om du åker pendeltåg eller tunnelbana går du ut mot Landsvägen. När du kommer upp på gatan svänger du direkt vänster, runt hörnet på Pressbyrån. Gå rakt fram längs med Landsvägen några meter och håll utkik uppåt så kommer du snart se ett hus som det står EFFSO på.

Göteborg

Norra Hamngatan 18, vån 2
411 06 GÖTEBORG, SWEDEN

Malmö

Stora Varvsgatan 11
211 19 MALMÖ, SWEDEN

Var är du någonstans?

Fyll i var du befinner dig för att få reda på smidigaste vägen till oss

Kontakta EFFSO

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har någon fråga. Och varför inte boka in ett möte med oss!

Telefon: +46 8 440 39 30 | e-mail: homepage@effso.se | Kandidater: Ansökan

Jag vill boka in ett möte

Områdesansvariga

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra områdesansvariga.

Anna Hedre Eidhagen, Senior Recruiter

Anna Hedre Eidhagen

Senior rekryteringskonsult

Stockholm

+46 734 13 32 05 anna.h.eidhagen@effso.se
Johan Emthén på EFFSO hjälper dig att hitta nya medarbetare till din inköpsorganisation

Johan Emthén

Senior rekryteringskonsult

Stockholm

+46 708 53 63 43 johan.emthen@effso.se

Cecilia Stenberg

Konsultchef

Stockholm

+46 729 95 93 03 cecilia.stenberg@effso.se

Anki Öhrman Olsson

Konsultchef

Stockholm

+46 701 41 36 72 anki.ohrman@effso.se
Pia Wilgodt, EFFSO

Pia Wilgodt

Konsultchef

Stockholm

+46 736 40 21 81 pia.wilgodt@effso.se
EFFSO Emil Andrén

Emil Andrén

Chef Rekrytering & Interim

Stockholm

+46 727 15 91 63 emil.andren@effso.se

Mattias Hultheimer

Koncernchef EFFSO Group, grundare

Stockholm

+46 708 94 43 00 mattias.hultheimer@effso.se

Nils Lundgren

Vice VD, grundare & VD EFFSO Tech

Stockholm

+46 707 74 45 51 nils.lundgren@effso.se

Per Finnhammar

VD EFFSO AB

Stockholm

+46 707 62 37 37 per.finnhammar@effso.se
Jenny Vårlid, EFFSO

Jenny Vårlid

Chef Affärsutveckling

Stockholm

+46 729 95 93 21 jenny.varlid@effso.se

Mikael Sjölund

VD EFFSO Entreprenad, partner

Göteborg

+46 706 77 15 71 mikael.sjolund@effso.se
Henrik Meklstam, partner EFFSO Entreprenad

Henrik Melkstam

Partner, EFFSO Entreprenad

Göteborg

+46 766 41 97 04 henrik.melkstam@effso.se

Kristina Tengroth

Chef Verksamhetsutveckling & Administration

Stockholm

+46 709 75 81 27 kristina.tengroth@effso.se
Arsalan Motavaf, Head of consulting EFFSO

Arsalan Motavaf

Chef Management Consulting

Stockholm

+46 761 39 51 52 arsalan.motavaf@effso.se
Pia Ivarsson, Senior Consultant Public Sector

Pia Ivarsson

Senior konsult, Offentlig sektor

Stockholm

+46 72182 01 06 pia.ivarsson@effso.se
Philip Rasch, Regionchef Syd EFFSO

Philip Rasch

Ansvarig affärsutveckling Syd

Malmö

+46 708 501 560 philip.rasch@effso.se
Robin Kubista, regionchef Väst EFFSO

Robin Kubista

Ansvarig affärsutveckling Väst

Göteborg

+46 72 182 55 80 robin.kubista@effso.se
Najda Cengic EFFSO

Najda Cengic

Ekonomichef

Stockholm

+46 72 995 93 18 najda.cengic@effso.se
Michèle Sandstedt, Head of Marketing EFFSO

Michèle Sandstedt

Marknadschef

Stockholm

+46 729 95 93 14 michele.sandstedt@effso.se