Stockholm

Landsvägen 50A, 4 tr
172 63 SUNDBYBERG, SWEDEN

Åk kommunalt till oss

Åk till Sundbybergs station. Om du åker pendeltåg eller tunnelbana går du ut mot Landsvägen. När du kommer upp på gatan svänger du direkt vänster, runt hörnet på Pressbyrån. Gå rakt fram längs med Landsvägen några meter och håll utkik uppåt så kommer du snart se ett hus som det står EFFSO på.

Göteborg

Norra Hamngatan 18, vån 2
411 06 GÖTEBORG, SWEDEN

Malmö

Stora Varvsgatan 11
211 19 MALMÖ, SWEDEN

Var är du någonstans?

Fyll i var du befinner dig för att få reda på smidigaste vägen till oss.

Ta kontakt med oss på EFFSO

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har någon fråga. Eller varför inte boka in ett möte? Vill du läsa mer om oss gör du det här. Telefon: 08 440 39 30 | e-mail: homepage@effso.se | Kandidater: Ansökan

Kontaktuppgifter till våra områdesansvariga finns här nedan.

Jag vill boka in ett möte
Anna Hedre Eidhagen EFFSO

Anna Hedre Eidhagen

Chef Rekrytering & Interim

Stockholm

0734 13 32 05 anna.h.eidhagen@effso.se
Johan Emthén på EFFSO hjälper dig att hitta nya medarbetare till din inköpsorganisation

Johan Emthén

Senior rekryteringskonsult

Stockholm

0708 53 63 43 johan.emthen@effso.se

Cecilia Stenberg

Konsultchef

Stockholm och Malmö

0729 95 93 03 cecilia.stenberg@effso.se
Pia Wilgodt EFFSO

Pia Wilgodt

Konsultchef

Stockholm och Göteborg

0736 40 21 81 pia.wilgodt@effso.se
Annica Österlind, EFFSO

Annica Österlind

Konsultchef

Malmö

079 100 18 58 annica.osterlind@effso.se
Martin Fridolf, EFFSO

Martin Fridolf

Konsultchef och senior rekryterare

Malmö

079 101 39 50 martin.fridolf@effso.se
Emil Andrén EFFSO

Emil Andrén

VD EFFSO Upphandling

Stockholm

0727 15 91 63 emil.andren@effso.se
Mattias Hultheimer EFFSO

Mattias Hultheimer

Koncernchef EFFSO Group, grundare

Stockholm

0708 94 43 00 mattias.hultheimer@effso.se

Nils Lundgren

Vice VD, grundare och VD EFFSO Tech &

Spendency, Stockholm

0707 74 45 51 nils.lundgren@effso.se
Per Finnhammar EFFSO

Per Finnhammar

VD EFFSO AB

Stockholm

0707 62 37 37 per.finnhammar@effso.se
Jenny Vårlid EFFSO

Jenny Vårlid

Chef Affärsutveckling

Stockholm

0729 95 93 21 jenny.varlid@effso.se
Arsalan Motavaf, EFFSO

Arsalan Motavaf

Chef Management Consulting

Stockholm

0761 39 51 52 arsalan.motavaf@effso.se
Pia Ivarsson, EFFSO

Pia Ivarsson

Seniorkonsult, Offentlig sektor

Stockholm

072 182 01 06 pia.ivarsson@effso.se
Philip Rasch, Chef Affärsutveckling Syd EFFSO

Philip Rasch

Ansvarig affärsutveckling Syd

Malmö

0708 501 560 philip.rasch@effso.se

Robin Kubista

Ansvarig affärsutveckling Väst

Göteborg

072 182 55 80 robin.kubista@effso.se
Kristina Tengroth EFFSO

Kristina Tengroth

Administrativ Chef

Stockholm

0709 75 81 27 kristina.tengroth@effso.se
Najda Cengic EFFSO

Najda Cengic

Ekonomichef

Stockholm

0729 95 93 18 najda.cengic@effso.se
Martina Wegscheider Castillo, EFFSO

Martina Wegscheider Castillo

Office Manager

Stockholm

079 100 40 45 martina.wegscheider.castillo@effso.se
Michèle Sandstedt, Head of Marketing EFFSO

Michèle Sandstedt

Marknadschef

Stockholm

0729 95 93 14 michele.sandstedt@effso.se